Perlinės kruopos 4 kg.
  • Perlinės kruopos 4 kg.

Perlinės kruopos 4 kg.

€1.89

Svoris 4 kg.

Sudėtis: 100% miežiai.

Perlinės kruopos labai sveikatai naudingas produktas. Mokslininkai ištyrę šių kruopų savybes nustatė, kad jose yra beveik visų biologiškai aktyvių, maistinių medžiagų, kurių reikia žmogaus organizmui. Vandenyje, kuriame mirko perlinės kruopos, yra daug gordecino - natūralaus antibiotiko, kuris gydo grybelines odos ligas. Šis vanduo taip pat gerina atsikosėjimą, tonizuoja, skatina pieno gamybą, krūtimi maitinančioms moterims ir turi teigiamą poveikį kepenims. Perlinėse kruopose skaidulų daugiau ne tik negu ryžiuose, bet ir kviečiuose. Šias kruopas galima vadinti organizmo šluota.

Vidutinė maistinė ir energinė vertė 100 g.: Energinė vertė - 353 kcal/1497 kJ, riebalų - 1,9 g., iš jų sočiųjų riebalų rūgščių - 0,44 g., angliavandenių - 74,01 g., iš kurių cukrų - 1,63 g., skaidulinių medžiagų- 1,1 g., baltymų - 9,94 g., druskos - 0,025 g.

Paruošimo būdas: Prieš virimą kruopas reikia mirkyti 1 - 3 val. Kruopas užvirti įpylus dvigubą vandens kiekį ir pavirti apie 20 min.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, švarioje, gerai vėdinamoje patalpoje, kurios santykinė oro drėgmė ne didesnė kaip 65 %, temperatūra ne aukštesnė kaip 22oC.

Kilmės šalis: Lietuva.

Gamintojas: UAB ,,Ekofrisa", Plento g. 39, Naraukelio k., Prienų r.

Quantity