Bol. balandos sėlenos 300 g (užauginta Lietuvoje)

1,80 EUR

Svoris 300 g.

Sudėtis: Lietuvoje užaugintos bolivinės balandos (kynvos) sėlenos.

Sėlenos yra maistinga grūdo ar sėklos dalis, kuri apdirbimo proceso metu dažniausiai dalinai pašalinama. Sėlenos yra labai maistingos, jose yra vitaminų ir mineralų, kurie labai naudingi žmogaus organizmui.

Bolivinės balandos sėklos kaip vienas pagrindinių maisto šaltinių Pietų Amerikoje žmonių vartota jau prieš kelis tūkstančius metų, tačiau Europoje ir Lietuvoje populiarumo sulaukė gana neseniai. Ir ne be reikalo - šios sėklosi yra itin universalus ir naudingas produktas.

Jungtinės Tautos 2013 šiam produktui priskyrė „super produkto“ statusą. Bolivinių balandų sėklos taip vertinamos dėl jų itin geros maistinės sudėties. Jose daug baltymų ir aminorūgščių, naudingų geros sveikatos palaikymui, bei gerųjų riebalų, kurie labai naudingi širdies darbui. Bolivinės balandos yra įvairių vitaminų ir mineralų šaltinis. Jose gausu vitaminų B1, B2, D bei E. Taip pat magnio, mangano, fosforo, vario ir geležies.

Lietuvoje užaugintas ir pagamintas produktas

BE GLITIMO

100 g maistingumas: riebalai – 5,0 g, iš kurių: sočiųjų riebalų– 0,5 g, angliavandeniai – 58,5 g, iš kurių: cukrų - 5,3 g, baltymai – 13,8 g, druska (NaCl) – 0,02 g.

Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, švarioje, gerai vėdinamoje patalpoje, kurios santykinė oro drėgmė ne didesnė nei 65%, temperatūra ne didesnė nei 25°C.

Vartojimo būdas: Šiomis sėlenomis galite pakeisti kitų grūdų sėlenas. Bolivinės balandos sėlenas galite dėti į košes, troškinius, sriubas, padažus, vaisių ir daržovių kokteilius, kepinių tešlą.

Kilmės šalis: Lietuva.

Gamintojas: UAB ,,Ekofrisa", Plento g. 39, Naraukelio k., Prienų r.

#AKCIJA -perkant prekių už 30 Eur ir daugiau pristatymas NEMOKAMAS!

Kiekis

Jums taip pat gali patikti