Grikių lukštų pagalvė (60x40 cm)
  • Grikių lukštų pagalvė (60x40 cm)
  • Grikių lukštų pagalvė (60x40 cm)
  • Grikių lukštų pagalvė (60x40 cm)

Grikių lukštų pagalvė (60x40 cm)

€16.95

Antielergiška. Grikių lukštų patalynėje nesiveisia patalynės erkutės.

Pralaidi orui. Puikios izoliacinės savybės: vėsu vasarą ir šilta žiemą.

Reguliuojantis aukštis. Pagalvė prisitaiko prie galvos formos ir kaklo išlinkimų.

Stangri, atspari spaudimui. Suteikia stabilią atramą, nesubliūkšta.

Ilgaamžė. Tarnauja 10 – 15 metų. Lukštai tik per kurį laiką apsitrina ir dėl to ant jų miegoti tampa dar patogiau – jie lengviau byra, atkartodami Jūsų kūno linijas.

100 % natūralus užpildas. Puiki, natūrali alternatyva žmonėms, alergiškiems plunksnoms, porolonui ir kitiems užpildams.

Malšina skausmą. Suteikia optimalią atramą galvai, sprandui, nugarai. Panaikina skausmą, atsiradusį dėl blogos padėties miego metu. 100 % kūno atpalaidavimas.

Slopina knarkimą. Dėl geresnės atramos kaklui, atsipalaiduoja kvėpavimo takai, todėl sumažėja ar net visai išnyksta knarkimas (maždaug 50 % vartotojų)

Nesukelia prakaitavimo. Puiki mikrocirkuliacija padeda išlaikyti natūralią kūno temperatūrą.

Nesukelia alergijos. Grikių lukštai patikimai apsaugo bręstantį grikio grūdą nuo kenkėjų. Kadangi jie yra kieti ir nemaistingi, jais kimštame čiužinyje nesiveisia jokie nepageidaujami organizmai.

Padeda ligoniams išvengti pragulų ir palengvina jų gydymą. Pragula – tai vietinis odos, poodinių ir gilesnių audinių pažeidimas, išsivystęs sutrikus kraujotakai dėl nepakankamo audinių aprūpinimo deguonimi spaudžiamose kūno paviršiaus vietose. Gaminiai iš grikių lukštų ypač tinka pragulų profilaktikai ir gydymui, nes puikiai praleidžia orą ir užtikrina pakankamą kraujo apytaką.

Naudojimo rekomendacijos: Pagalvė grikių lukštais yra pripildyta maksimaliai. Dalį grikių lukštų galima pripilti arba nupilti. Prieš pradedant pagalvės naudojimą patariama nupilti dalį lukštų, siekiant nustatyti pagalvės kietumą bei aukštį. Pagalvės impilą galima plauti. Atsegus užtrauktuką grikių lukštai išpilami, o impilas išskalbiamas. Grikių lukštai vėdinami.

Quantity

You might also like