UAB “Ekofrisa” – viena iš pagrindinių kruopų gamintojų Baltijos šalyse. Įmonė gamina grikių, miežines, kvietines, perlines, žirnių kruopas. Kruopų gamybai reikalingą žaliavą įmonė perka iš Lietuvos ūkininkų, tai užtikrina aukščiausią kruopų kokybę. Net 82 proc. savo produkcijos UAB „Ekofrisa“ eksportuoja į įvairias pasaulio šalis: Latviją, Estiją, Vokietiją, Belgiją, Olandiją, Daniją, Prancūziją, Čekiją, Lenkiją, Graikiją,
Ispaniją, Didžiąją Britaniją, Airiją, Izraelį, Australiją, JAV, Skandinavijos šalis.

UAB „Ekofrisa“ superka ir ekologiškus grūdus bei gamina ekologiškas kruopas. VŠĮ „Ekoagros“ įmonei suteikė ekologiškų produktų perdirbimo įmonės statusą, leidžiantį gaminti ekologiškas kruopas, miltus ir gaminius iš grikių lukštų.

Pagrindinės UAB „Ekofrisa“ veiklos kryptys

UAB „Ekofrisa“ misija

UAB „Ekofrisa“ misija – gaminti kokybiškus ir ekologiškus, pilnavertišką mitybą
ir sveiką gyvenimo būdą skatinančius kruopų produktus.

Įmonė yra Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė, nuolat dalyvauja tarptautinėse parodose. Nuo 2008 m. UAB “Ekofrisa“ trečius metus iš eilės „Verslo žinių“ redakcijos pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių Kauno apskrityje. Kasmet didėjantys produktų pardavimai rodo, jog įmonė turi tvirtas pirmaujančias pozicijas kruopų produktų rinkoje ir yra pajėgi jas nuosekliai stiprinti.

Įmonėje vyrauja žiedinė ekonomika – lukštai, kurie lieka po grikių perdirbimo kaip šalutinė medžiaga yra panaudojami dvejopai: dalis sukūrenama, o iš likusių lukštų gaminama kita įmonės produkcija kaip pagalvės, čiužiniai ir mulčias.

 

Įmonėje yra įdiegta Produktų Saugos Sistema (ISO 22000). Už kokybišką darbą darbuotojai skatinami, nuolat gerinamos
jų darbo sąlygos, siunčiami į kvalifikacijos kėlimo seminarus ir kursus.

Kruopų gamyba ir perdirbimas

Ekologiškų kruopų gamyba

Produktų iš grikių lukštų gamyba

Produktų importas ir eksportas

Birių maisto produktų fasavimas

Maisto produktų sandėliavimo paslaugos

Didmeninė prekyba