Ekologiški pasterizuoti lukštenti grikiai 1kg (traškūs, be glitimo)

3,45 EUR

KAS YRA PASTERIZUOTI GRIKIAI? Pasterizuoti grikiai - tai grikiai apdirbti specialiu įrenginiu, kuris grikius prakaitina ir paskrudina, dėl ko pasterizuoti grikiai tampa traškūs kaip kanapė ir įgauna riešutini skonį.

PASTERIZUOTŲ GRIKIŲ NAUDOJIMAS Pasterizuoti grikiai yra apdoroti termiškai, todėl juos galima iškart saugiai vartoti, taip praturtinant savo patiekalus grikiais kitaip. Berkite ant salotų, jogurto, ledų.  Šie grikiai nuostabiai tiks gaminant naminius skanėstus ar granolą.

KUO YPATINGI GRIKIAI? Grikis laikomas vienu naudingiausių maistinių augalų žemėje. Jis turi daugiau mineralų nei dauguma kitų grudinių kultūrų. Grikiuose daug skaidulų, antioksidantų ir visos esminės amino rugštys.

MINERALŲ IR VITAMINŲ GAUSA. Grikiuose yra daug vario, geležies, mangano, magnio, fosforo, vitaminų B3 ir B2, geležies, kalio, cinko, seleno ir pantoteno rūgšties.

 

SVEIKAS GAMINYS. Grikiuose esančios skaidulos išsiskiria per ilgą laika ir lyginant su kviečiais ar avižomis ilgesniam laikui suteikia sotumo jausmą. Grikiai turi žemesnį glikeminį indeksą dėl ko nesukelia didelių cukraus lygio kraujuje svyravymų.

Kiekis

Grynasis kiekis: 1 kg

Sudėtis: ekologiški pasterizuoti lukštenti grikiai

Kilmės šalis: Lietuva

  

Vidutinė maistinė ir energinė vertė 100g (sauso produkto): Energinė vertė (kcal/kJ) 353/1497; riebalai 3,0 g., iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,7 g., angliavandeniai 68,8 g., iš kurių cukrų 1,3 g., baltymai 12,8 g., druska (NaCl) 0,0 g.

  

Paruošimo būdas:  Šie grikiai paruošti vartojimui. Berkite ant salotų, jogurto ar ledų. Puikiai tiks naminių desertų, granolos gamyboje.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, švarioje, gerai vėdinamoje patalpoje.

   

                            LT-EKO-001

                                       ES Žemės ūkis4411

Jums taip pat gali patikti