Eko. miežinės kruopos 25 kg

28,50 EUR

Svoris 25kg

Sudėtis: 100% ekologiški miežiai.

EKOLOGIJOS GALIA. Neekologiški kviečiai - vieni labiausiai užterštų grudų. Leistina chemikalų norma net 200 kartų viršija normą, kuri taikoma grikiams.

Dėl šios priežasties vartoti rekomenduojame ekologiškus kviečius ir jų produktus!

MINERALAI IR VITAMINAI. Miežinėse kruopose gausu angliavandenių, ir mineralinių medžiagų - magnio, fosforo, kalio, kalcio. Mokslininkai ištyrę jų savybes nustatė, kad juose yra beveik visų biologiškai aktyvių, maistinių medžiagų, kurių reikia žmogaus organizmui.

ĮVAIRIAPUSĖ NAUDA. Vandenyje, kuriame mirko miežių (miežines ir perlines) kruopas, yra daug gordecino – natūralaus antibiotiko, kuris gydo grybelines odos ligas. Šis vanduo taip pat gerina atsikosėjimą, tonizuoja, skatina pieno gamybą krūtimi maitinančioms moterims ir turi teigiamą poveikį kepenims.

SKAIDULŲ ŠALTINIS. Miežiai pasižymi dideliu skaidulų kiekiu. Skaidulos palaiko tinkamą virškinimo sistemos darbą ir padeda sureguliuoti žarnyno funkcijas. Žmogaus žarnynas skaidulų nevirškina, todėl keliaudamos žarnynu jos surenka jame užsilikusius maisto likučius bei kitas nereikalingas medžiagas ir pašalina jas iš organizmo.

SOTUS IR MAISTINGAS PRODUKTAS. Dėl didelio skaidulų ir angliavandenių kiekio savo sudėtyje, su miežinėmis kruopomis paruošti patiekalai ilgesniam laikui suteiks sotumo jausmą. Dėl šios priežasties šios kruopos itin rekomenduojamos tukti linkusiems žmonėms ar žmonėms, siekiantiems sureguliuoti kūno svorį.

UNIVERSALI KRUOPA. Miežinės kruopos pasižymi švelniu, natūraliu skoniu dėl ko jas galima panaudoti labai universaliai. Iš jų pagaminsite ir saldžias ir pikantiškas košes, pagardinsite ir praturtinsite salotas. Įmaišykite miežinių kruopų į sriubą ir suteiksite jai kreminę tekstūrą (labai tinka pievagrybių sriubai).

TIESIAI IŠ GAMINTOJO. Pasirinkę mūsų produkciją galite neabejoti jos kokybe - mes dalyvaujame visame žaliavos tapimo kruopa procese. Kruopščiai atsirenkame ir patikriname ūkininkus ir ūkius su kuriais bendradarbiaujame, tiriame kiekvienos gautos žaliavos mėginius tiek savoje laboratorijoje, tiek nepriklausomose laboratorijose Lietuvoje ir Italijoje. Gautą žaliavą apdirbame savoje gamykloje taip užtikrinant, kad ant Jūsų stalo patekusios kruopos būtų tik aukščiausios kokybės.  Įmonėje yra įdiegta Produktų Saugos Sistema (ISO 22000). Už kokybišką darbą darbuotojai skatinami, nuolat gerinamos jų darbo sąlygos, siunčiami į kvalifikacijos kėlimo seminarus ir kursus.

 

Lietuvoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas

 

Vidutinė maistinė ir energinė vertė 100 g

Energinė vertė (kcal/kJ)

350/1484

Riebalai, g

1,5

   - iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių, g

0,4

Angliavandeniai, g

72,7

   - iš kurių: cukrų, g

2,0

Baltymai, g

11,3

Druska (NaCl), g

0,0

 

Paruošimo būdas: Prieš gaminimą kruopas nuplauti. 1 daliai kruopų naudokite 2 dalis vandens. Virkite apie 15 - 20 minučių

Galiojimo terminas: 12 mėn.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, švarioje, gerai vėdinamoje patalpoje, kurioje santykinė oro drėgmė ne didesnė kaip 65 %, temperatūra ne didesnė kaip 22oC.

Kilmės šalis: Lietuva.  

Gamintojas: UAB ,,Ekofrisa“, Plento g. 39, Naraukelio k., Prienų r.

     

Sertifikuota pagal LT-EKO-001


   

Kitos miežinės kruopos (nuoroda):

    

#AKCIJA - perkant prekių už 30 Eur ir daugiau pristatymas - NEMOKAMAS!

Kiekis

2016

Jums taip pat gali patikti