• Akcija!

Ekologiški lukštentų (žalių) grikių dribsniai 3kg

13,67 EUR

Grynasis kiekis: 3kg

Taip pat turime ir 500g

Sudėtinės dalys: ekologiški lukštentų grikių dribsniai 100%

Produkto kilmės šalis:Lietuva

  

KUO YPATINGI GRIKIAI? Grikis laikomas vienu naudingiausių maistinių augalų žemėje. Jis turi daugiau mineralų nei dauguma kitų grudinių kultūrų. Grikiuose daug skaidulų, antioksidantų ir visos esminės amino rugštys.

NAUDA ORGANIZMUI. Žaliųji grikiai yra labai naudingi. Jie jaunina, padeda atsistatyti vidaus organams, padidina lytinį potencialą, išvalo organizmo ląsteles, mažina patinimus, reguliuoja medžiagų apykaitą, suteikia organizmui jėgų. Pagal savo biologinę vertę, kokybę ir maistingumą, grikių baltymai prilygsta vištos kiaušinio baltymams – geriausiai subalansuotiems ir vertingiems. Pagal įsisavinimą – jie artimi ankštinių kultūrų produktų baltymams.

MINERALŲ IR VITAMINŲ GAUSA. Grikiuose yra daug vario, geležies, mangano, magnio, fosforo, vitaminų B3 ir B2, geležies, kalio, cinko, seleno ir pantoteno rūgšties.

ĮVAIRIAPUSIS PANAUDOJIMAS. Iš  lukštentų grikių dribsnių greitai ir be vargo išvirsite košę, paruoštite garnyrą prie mėsos, žuvies ar daržovių. Šiuos grikius galima valgyti su medumi, dėti į namų gamybos granolas ar žaliuosius kokteilius.

SVEIKAS GAMINYS. Grikiuose esančios skaidulos išsiskiria per ilgą laika ir lyginant su kviečiais ar avižomis ilgesniam laikui suteikia sotumo jausmą. Grikiai turi žemesnį glikeminį indeksą dėl ko nesukelia didelių cukraus lygio kraujuje svyravymų.

  

Vidutinė maistinė ir energinė vertė 100 g

Energinė vertė (kcal/kJ)

348/1456

Riebalai, g

2,6

   - iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių, g

0

Angliavandeniai, g

69,9

   - iš kurių: cukrų, g

2,2

Baltymai, g

10,3

Druska (NaCl), g

0,01

    

Grikiai:

Dribsniai:

  

 

                              LT-EKO-001

                             ES Žemės ūkis


  

#AKCIJA - perkant prekių už 30 Eur ir daugiau pristatymas NEMOKAMAS!

Kiekis

3905

Jums taip pat gali patikti