Ekologiški skaldyti žirniai 400 g.
  • Ekologiški skaldyti žirniai 400 g.

Eko. skaldyti žirniai 400g

1,29 EUR

Grynasis kiekis: 400g

Sudėtis: ekologiški žirniai

Kilmės šalis: Lietuva

  

LABAI MAISTINGAS PRODUKTAS. Žirniai - vieni maistingiausių augalinių produktų, skatinančių virškinimo sulčių išskyrimą, turi daug baltymų, angliavandenių, mineralinių medžiagų. Dėl didelės savo maistinės vertės žirniai yra puikus prduktas, kuris praturtins Jūsų kasdieninę mitybą. Juose taip pat daug skaidulinių medžiagų, kurios būtinos virškinimui ir sveikai žarnyno funkcijai sureguliuoti ir palaikyti.

LĖTI ANGLIAVANDENIAI. Žirniuose esantys angliavandeniai yra lėtai skaidomi dėl ko patiekalai su žirniais ilgam suteikia sotumo jausmą ir nesukelia didelių cukraus kiekio svyravymų.

VITAMINŲ IR MINERALŲ GAUSA. Žirniuose yra vitaminų A, B1, B2, B3, B6, E, H bei mineralinių medžiagų kaip fosforas, geležis, kalcis, kalis, magnis, natris, varis.

BALTYMŲ ŠALTINIS. Žirniai yra puikus baltymų šaltinis. 100 g. nevirtų Ekofrisa žirnių yra net virš 23g baltymų. Šie baltymai ypač naudingi ir reikalingi žmonėms, kurie sportuoja ar nevartoja gyvūlinės kilmės produktų.

PANAUDOJIMO UNIVERSALUMAS. Žirniai gali būti panaudoti labai universaliai. Iš jų galite virti maistingas tiek trintas, tiek netrintas sriubas, dėti į troškinius ar naudoti gaminant karį. Žirniai taip pat gali būti naudojami humusui gaminti. O kur dar skanieji žirniai su spirgučiais....

TIESIAI IŠ GAMINTOJO. Pasirinkę mūsų produkciją galite neabejoti jos kokybe - mes dalyvaujame visame žaliavos tapimo kruopa procese. Kruopščiai atsirenkame ir patikriname ūkininkus ir ūkius su kuriais bendradarbiaujame. Gautą žaliavą apdirbame savoje gamykloje taip užtikrinant, kad ant Jūsų stalo patekusios kruopos būtų tik aukščiausios kokybės.

   

Vidutinė maistinė ir energinė vertė 100g (sauso produkto)

Energinė vertė (kcal/kJ)

344/1460

Riebalai, g

1,3

   - iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių, g

0,2

Angliavandeniai, g

59,6

   - iš kurių: cukrų, g

4,1

Baltymai, g

23,3

Druska (NaCl), g

0,0

  

Paruošimo būdas: Prieš verdant patartina mirkyti šaltame vandenyje 4 - 6 valandas. Virti santykiu: 1 dalis žirnių, 3 dalys vandens. Virti 35-50 min.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, švarioje, gerai vėdinamoje patalpoje. 

Gamintojas: UAB ,,Ekofrisa“, Plento g. 39, Naraukelio k., Prienų r.

  

           

      

                              LT-EKO-001

                             ES Žemės ūkis

   

#AKCIJA - perkant prekių už 30 Eur ir daugiau pristatymas - NEMOKAMAS!

Kiekis

2415

Charakteristikos

Sudėtis
Galimi glitimo pėdsakai

Jums taip pat gali patikti