Grikių lukštų čiužinys (200x90x7cm)
  • Grikių lukštų čiužinys (200x90x7cm)
  • Grikių lukštų čiužinys (200x90x7cm)
  • Grikių lukštų čiužinys (200x90x7cm)
  • Grikių lukštų čiužinys (200x90x7cm)

Grikių lukštų čiužinys (200x90x7cm)

79,95 EUR

Nuo pragulų

Antialergiškas. Grikių lukštų patalynėje nesiveisia patalynės erkutės.

Pralaidus orui. Puikios izoliacinės savybės: vėsu vasarą ir šilta žiemą.

Stangrus, atsparus spaudimui. Suteikia stabilią atramą, nesubliūkšta. Grikių lukštai tampriai supilti į siauras ,,rinkeles“, todėl nesubyra į kraštus.

Ilgaamžis. Tarnauja 10 – 15 metų. Lukštai tik per kurį laiką apsitrina ir dėl to ant jų miegoti tampa dar patogiau – jie lengviau byra, atkartodami Jūsų kūno linijas.

100 % natūralus užpildas. Puiki, natūrali alternatyva žmonėms, alergiškiems plunksnoms, porolonui ir kitiems užpildams.

Malšina skausmą. Suteikia optimalią atramą nugarai. Panaikina skausmą, atsiradusį dėl blogos padėties miego metu. Puikiai tinka turintiems stuburo negalavimų.

Ilgai gulintiems ligoniams padeda išvengti pragulų ir palengvina jų gydymą. Pragula – tai vietinis odos, poodinių ir gilesnių audinių pažeidimas, išsivystęs sutrikus kraujotakai dėl nepakankamo audinių aprūpinimo deguonimi spaudžiamose kūno paviršiaus vietose. Gaminiai iš grikių lukštų ypač tinka pragulų profilaktikai ir gydymui, nes puikiai praleidžia orą ir užtikrina pakankamą kraujo apytaką.

Nesukelia prakaitavimo. Puiki mikrocirkuliacija padeda išlaikyti natūralią kūno temperatūrą.

Nesukelia alergijos. Grikių lukštai patikimai apsaugo bręstantį grikio grūdą nuo kenkėjų. Kadangi jie yra kieti ir nemaistingi, jais kimštose pagalvėse ir čiužiniuose nesiveisia jokie nepageidaujami organizmai. Gydo nemigą. Dėl geresnio ir greitesnio kūno atsipalaidavimo mažiau vargina nemiga.

Naudojimo rekomendacijos: Čiužinys grikių lukštais yra pripildyta maksimaliai. Dalį grikių lukštų galima pripilti arba nupilti. Prieš pradedant čiužinio naudojimą patariama nupilti dalį lukštų, siekiant nustatyti čiužinio kietumą. Čiužinio impilą galima plauti. Atsegus užtrauktuką grikių lukštai išpilami, o impilas išskalbiamas. Grikių lukštai vėdinami.

#AKCIJA - perkant prekių už 30 Eur ir daugiau pristatymas - NEMOKAMAS!

Kiekis
Nepakanka prekės atsargų

D3X_0107_BIG_BIG

Charakteristikos

Sudėtis
antialergiškas

Jums taip pat gali patikti