Grikių lukštų pagalvė dubens srities pragulų profilaktikai
  • Grikių lukštų pagalvė dubens srities pragulų profilaktikai
  • Grikių lukštų pagalvė dubens srities pragulų profilaktikai

Grikių lukštų pagalvė dubens srities pragulų profilaktikai

22,95 EUR

Antielergiška. Grikių lukštų patalynėje nesiveisia patalynės erkutės.

Pralaidi orui. Puikios izoliacinės savybės padeda išlaikyti natūralią kūno temperatūrą.

Stangri, atspari spaudimui. Suteikia stabilią atramą, nesubliūkšta. Impilas pasiūtas taip, kad grikių lukštai pasiskirsto tolygiai ir nesukrenta.

Ilgaamžė. Tarnauja 10 – 15 metų. Lukštai tik per kurį laiką apsitrina ir dėl to ant jų miegoti tampa dar patogiau – jie lengviau byra, atkartodami Jūsų kūno linijas.

100 % natūralus užpildas. Puiki, natūrali alternatyva žmonėms, alergiškiems plunksnoms, porolonui ir kitiems užpildams.

Ilgai gulintiems ligoniams padeda išvengti pragulų ir palengvina jų gydymą. Pragula – tai vietinis odos, poodinių ir gilesnių audinių pažeidimas, išsivystęs sutrikus kraujotakai dėl nepakankamo audinių aprūpinimo deguonimi spaudžiamose kūno paviršiaus vietose. Gaminiai iš grikių lukštų ypač tinka pragulų profilaktikai ir gydymui, nes puikiai praleidžia orą ir užtikrina pakankamą kraujo apytaką.

Nesukelia prakaitavimo. Puiki mikrocirkuliacija padeda išlaikyti natūralią kūno temperatūrą.

Nesukelia alergijos. Grikių lukštai patikimai apsaugo bręstantį grikio grūdą nuo kenkėjų. Kadangi jie yra kieti ir nemaistingi, jais kimštose pagalvėse ir čiužiniuose nesiveisia jokie nepageidaujami organizmai.

Naudojimo rekomendacijos: Pagalvė grikių lukštais yra pripildyta maksimaliai. Dalį grikių lukštų galima pripilti arba nupilti. Prieš pradedant pagalvės naudojimą patariama nupilti dalį lukštų, siekiant nustatyti pagalvės kietumą. Pagalvės impilą galima plauti. Atsegus užtrauktuką grikių lukštai išpilami, o impilas išskalbiamas. Grikių lukštai vėdinami.

Prekės spalva - mėlyna.

#AKCIJA - perkant prekių už 30 Eur ir daugiau pristatymas NEMOKAMAS!

Kiekis
Nepakanka prekės atsargų

Jums taip pat gali patikti