Grikių lukštų pagalvėlė meditacijai
  • Grikių lukštų pagalvėlė meditacijai
  • Grikių lukštų pagalvėlė meditacijai

Grikių lukštų pagalvėlė meditacijai / sėdėjimui

21,95 EUR

Antielergiška. Grikių lukštų patalynėje nesiveisia patalynės erkutės.

Pralaidi orui. Puikios izoliacinės savybės padeda išlaikyti natūralią kūno temperatūrą.

Stangri, atspari spaudimui. Suteikia stabilią atramą, nesubliūkšta. Impilas pasiūtas taip, kad grikių lukštai pasiskirsto tolygiai ir nesukrenta.

Ilgaamžė. Tarnauja 10 – 15 metų. Lukštai tik per kurį laiką apsitrina ir dėl to ant jų miegoti tampa dar patogiau – jie lengviau byra, atkartodami Jūsų kūno linijas.

100 % natūralus užpildas. Puiki, natūrali alternatyva žmonėms, alergiškiems plunksnoms, porolonui ir kitiems užpildams.

Nesukelia prakaitavimo. Puiki mikrocirkuliacija padeda išlaikyti natūralią kūno temperatūrą.

Nesukelia alergijos. Grikių lukštai patikimai apsaugo bręstantį grikio grūdą nuo kenkėjų. Kadangi jie yra kieti ir nemaistingi, jais kimštose pagalvėse ir čiužiniuose nesiveisia jokie nepageidaujami organizmai. Ant šios pagalvės patogu sėdėti sukryžiavus kojas, atlikti kvėpavimo pratimus, medituoti. Ji prisitaiko prie kūno formų ir užtikrina stabilią sėdimą padėtį.Pagalvę taip pat galima naudoti vairuojant automobilį ar ilgai sėdint prie darbo stalo.

Naudojimo rekomendacijos: Pagalvė grikių lukštais yra pripildyta maksimaliai. Dalį grikių lukštų galima pripilti arba nupilti. Prieš pradedant pagalvės naudojimą patariama nupilti dalį lukštų, siekiant nustatyti pagalvės kietumą. Pagalvės impilą galima plauti. Atsegus užtrauktuką grikių lukštai išpilami, o impilas išskalbiamas. Grikių lukštai vėdinami.

#AKCIJA - perkant prekių už 30 Eur ir daugiau pristatymas NEMOKAMAS!

Kiekis
Nepakanka prekės atsargų

Jums taip pat gali patikti