Grikių lukštų pufas (38x38x13 cm)
  • Grikių lukštų pufas (38x38x13 cm)
  • Grikių lukštų pufas (38x38x13 cm)
  • Grikių lukštų pufas (38x38x13 cm)

Grikių lukštų pufas (38x38x13 cm)

21,95 EUR

Antielergiška. Grikių lukštų patalynėje nesiveisia patalynės erkutės.

Pralaidu orui. Puikios izoliacinės savybės padeda išlaikyti natūralią kūno temperatūrą.

Stangru, atsparu spaudimui. Suteikia stabilią atramą, nesubliūkšta, todėl puikiai tinka jogos ir meditacijos užsiėmimams.

Ilgaamžė. Tarnauja 10 – 15 metų. Lukštai tik per kurį laiką apsitrina ir dėl to ant jų sėdėti tampa dar patogiau – jie lengviau byra, atkartodami Jūsų kūno linijas.

100 % natūralus užpildas. Puiki, natūrali alternatyva žmonėms, alergiškiems plunksnoms, porolonui ir kitiems užpildams. Grikių lukštų pufas yra labai patogus ir praktiškas. Dėl savo unikalių savybių puikiai tinka jogos ir meditacijos užsiėmimams. Pufas stangrus, nepraranda savo formos, užtikrina stabilią sėdimą padėtį. Praleidžia ir nesukelia prakaitavimo. Tai jauki interjero detalė, kuri pasitarnaus, kai norėsis atsipalaiduoti, pailsinti kojas ar tiesiog smagiai susodinti savo draugus kavos puodeliui. Vaikams pufas patiks, nes jį galima naudoti ne tik kaip baldą, bet ir žaidimams.

Naudojimo rekomendacijos: Pufas grikių lukštais yra pripildytas maksimaliai. Dalį grikių lukštų galima pripilti arba nupilti. Prieš pradedant pufo naudojimą patariama nupilti dalį lukštų, siekiant nustatyti pufo kietumą bei aukštį. Pufo impilą galima plauti. Atsegus užtrauktuką grikių lukštai išpilami, o impilas išskalbiamas. Grikių lukštai vėdinami.

Galimos spalvos: Tamsi vyšninė ir pilka. Gale apsipirkimo prie komentarų įrašykite kokios spalvos norėtumėte.

#AKCIJA - perkant prekių už 30 Eur ir daugiau pristatymas NEMOKAMAS!

Kiekis
Nepakanka prekės atsargų

Jums taip pat gali patikti