Grikių dribsniai 500g

1,95 EUR

Grynasis kiekis 500g

Sudedamoji dalis: 100% grikiai (termiškai apdoroti)

   

KUO YPATINGI GRIKIAI? Grikis laikomas vienu naudingiausių maistinių augalų žemėje. Jis turi daugiau mineralų nei dauguma kitų grudinių kultūrų. Grikiuose daug skaidulų, antioksidantų ir visos esminės amino rugštys.

MINERALŲ IR VITAMINŲ GAUSA. Grikiuose yra daug vario, geležies, mangano, magnio, fosforo, vitaminų B3 ir B2, geležies, kalio, cinko, seleno ir pantoteno rūgšties.

SVEIKAS PASIRINKIMAS. Grikiuose esančios skaidulos išsiskiria per ilgą laika ir lyginant su kviečiais ar avižomis ilgesniam laikui suteikia sotumo jausmą. Grikiai turi žemesnį glikeminį indeksą dėl ko nesukelia didelių cukraus lygio kraujuje svyravymų.

GREITAS IR PATOGUS PRODUKTAS. Grikių dribsniai yra tikrai puikus roduktas tiems, kurie neturi daug laiko, bet rūpinasi savo mityba. Naudodami grikių dribsnius skaniems ir sveikiems pusryčiams paruošti neužtruksite nė 10 minučių, bet gausite visas įprastų grikių teikiamas naudas. Paskaninkite grikių dribsnių košę įpjastydami banano ir įdėję šiek tiek medaus ar datulių pastos ir gausite nuostabų desertą. Įberkite druskos / kitų prieskonių ir gausitę pikantišką košę ar garnyrą.

TIESIAI IŠ GAMINTOJO. Pasirinkę mūsų produkciją galite neabejoti jos kokybe - mes dalyvaujame visame žaliavos tapimo kruopa procese. Kruopščiai atsirenkame ir patikriname ūkininkus ir ūkius su kuriais bendradarbiaujame, tiriame kiekvienos gautos žaliavos mėginius tiek savoje laboratorijoje, tiek nepriklausomose laboratorijose Lietuvoje ir Italijoje. Gautą žaliavą apdirbame savoje gamykloje taip užtikrinant, kad ant Jūsų stalo patekusios kruopos būtų tik aukščiausios kokybės.  Įmonėje yra įdiegta Produktų Saugos Sistema (ISO 22000). Už kokybišką darbą darbuotojai skatinami, nuolat gerinamos jų darbo sąlygos, siunčiami į kvalifikacijos kėlimo seminarus ir kursus.

 

Vidutinė maistinė ir energinė vertė 100 g

Energinė vertė (kcal/kJ)

362/1533

Riebalai, g

2,9

   - iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių, g

0,6

Angliavandeniai, g

76,0

   - iš kurių: cukrų, g

2,0

Baltymai, g

13,2

Druska (NaCl), g

0,0

 

Paruošimo būdas: nuplovus virti apie 2-5 min.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, švarioje, gerai vėdinamoje patalpoje, kurios santykinė oro drėgmė ne didesnė kaip 65 %, temperatūra ne aukštesnė kaip 22oC.

 

Dribsniai:

#AKCIJA - perkant prekių už 30 Eur ir daugiau pristatymas NEMOKAMAS!

Kiekis

3553

Jums taip pat gali patikti