Eko. grikių trapučių rinkinys (be glitimo)

2,47 EUR

Grynasis kiekis 300g (3x100g)

Sudedamosios dalys:

  • Grikių trapučiai: 100% ekologiškos grikių kruopos (be glitimo)
  • Grikių ir bolivinės balandos trapučiai: 85% ekologiškos grikių kruopos (be glitimo), 15% ekologiškoa bolivinė balanda (be glitimo)
  • Grikių ir sorų trapučiai: 85% ekologiškos grikių kruopos (be glitimo), 15% ekologiškos soros (be glitimo)

 

KUO YPATINGI GRIKIAI? Grikis laikomas vienu naudingiausių maistinių augalų žemėje. Jis turi daugiau mineralų nei dauguma kitų grudinių kultūrų. Grikiuose daug skaidulų, antioksidantų ir visos esminės amino rugštys.

 

SOROS - AUKSINĖS KRUOPOS. Kaip maistinės kruopos soros naudojamos jau nuo senų senovės. Prieš tūkstančius metų Kinijoje jos buvo naudojamas vietoje ryžių. Ir visai ne be reikalo. Šiose kruopose gausu ląstelienos, vitaminų bei mineralinių medžiagų.

 

BOLIVINĖ BALANDA - SUMERMAISTAS. Jungtinės Tautos 2013 šiam produktui priskyrė „super produkto“ statusą. Bolivinių balandų sėklos taip vertinamos dėl jų itin geros maistinės sudėties. Jose daug baltymų ir aminorūgščių, naudingų geros sveikatos palaikymui, bei gerųjų riebalų, kurie labai naudingi širdies darbui.

 

MINERALŲ IR VITAMINŲ GAUSA. Grikiuose yra daug vario, geležies, mangano, magnio, fosforo, vitaminų B3 ir B2, geležies, kalio, cinko, seleno ir pantoteno rūgšties. Iš sorų papildomai gausite ir vitamino B5 bei geležies, kalcio ir fluoro, o iš biolivinių balandų vitaminų B1, B2, D bei E. Taip pat magnio, mangano, fosforo, vario ir geležies.

 

UNIVERSALUS PRODUKTAS. Mūsų trapučiai yra švelnaus (bet ne blankaus), natūralaus skonio ir tinka tiek vartojimui tiesiai iš pakuotės kaip skanus užkandis ar derinant su įvairiais padažais ar užtepėlėmis.

 

SVEIKAS UŽKANDIS. Grikiuose, sorose ir bolivinėje balandoje esančios skaidulos išsiskiria per ilgą laika ir lyginant su kviečiais ar avižomis ilgesniam laikui suteikia sotumo jausmą. Grikiai turi žemesnį glikeminį indeksą dėl ko nesukelia didelių cukraus lygio kraujuje svyravymų.

TIESIAI IŠ GAMINTOJO. Pasirinkę mūsų produkciją galite neabejoti jos kokybe - mes dalyvaujame visame žaliavos tapimo kruopa procese. Kruopščiai atsirenkame ir patikriname ūkininkus ir ūkius su kuriais bendradarbiaujame, tiriame kiekvienos gautos žaliavos mėginius tiek savoje laboratorijoje, tiek nepriklausomose laboratorijose Lietuvoje ir Italijoje. Gautą žaliavą apdirbame savoje gamykloje taip užtikrinant, kad ant Jūsų stalo patekusios kruopos būtų tik aukščiausios kokybės.  Įmonėje yra įdiegta Produktų Saugos Sistema (ISO 22000). Už kokybišką darbą darbuotojai skatinami, nuolat gerinamos jų darbo sąlygos, siunčiami į kvalifikacijos kėlimo seminarus ir kursus.

 

BE GLITIMO ir ALERGENŲ!

 

Lietuvoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

 

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, švarioje, gerai vėdinamoje patalpoje, kurių santykinė oro drėgmė ne didesnė kaip 65 %, temperatūra ne didesnė kaip 22 C.

Gamintojas: UAB ,,Ekofrisa“, Plento g. 39, Naraukelio k., Prienų r.

   

Sertifikuota pagal LT-EKO-001


  

#AKCIJA - perkant prekių už 30 Eur ir daugiau pristatymas - NEMOKAMAS!Kiekis

3840-3841-3842

Jums taip pat gali patikti