Eko. grikių granola "GRIKOLA" su morkomis ir burokėliais 125 g.

1,99 EUR

Grynasis kiekis 125g

Kilmės šalis: Lietuva

Sudedamosios dalys:  grikiai* 54%, datulių pasta*, ryžių sirupas*, džiovintos morkos* 3%, džiovinti burokėliai* 3%, džiovinti juodieji serbentai*.           

*-ekologiškas produktas. Be alergenų.

Ši granola sukurta kartu su KTU universiteto mokslininkais ir suinteresuota vartotojų grupe pagal Europos Inovacijų ir Technologijų institutas (EIT Food Ris) finansuojamą projektą. Projekto metu vyresnio amžiaus žmonės drauge su specialistais kūrė personalizuotus maisto produktus, skatinančius sveiką gyvenseną.

Vykdant projektą daug dėmesio skirta senjorų nuomonei ir poreikiams. Siekta, kad produktas būtū ne tik lengvai vartojamas ir malonios tekstūros, bet ir būtų naudingas maistine verte. Gautas produktas – grikių granola su vaisiais ir daržovėmis.

Grikiuose yra daug vario (110% RPN), mangano (65% RPN), magnio (62% RPN), fosforo (50% RPN), vitamino B3 (44% RPN). Grikiai yra vitamino B2 (29% RPN), geležies (16% RPN), kalio (23% RPN), cinko (24% RPN), seleno (15% RPN) ir pantoteno rūgšties (20% RPN) šaltinis. (RPN - rekomenduojama paros norma).

Rekomenduojamas vartojimo būdas: Valgykite su pienu, jogurtu, sultimis arba pabarstykite ant mėgstamo deserto ar šviežių vaisių. Produktą suvartokite per mėnesį nuo pakuotės atidarymo, bet ne vėliau nei iki nurodytos "geriausias iki" datos.

Maistinė vertė (100g.): 378 kcal., riebalų 2,2 g., iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,5 g., angliavandenių 78,0 g., iš kurių cukrų 27,0 g., skaidulinių medžiagų 5,6 g., baltymų 9,2 g., druskos 0,07 g.

Produktas tinkamas veganams ir vegetarams.

 

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, švarioje, gerai vėdinamoje patalpoje, kur santykinė oro drėgmė ne didesnė kaip 65 %, temperatūra ne didesnė kaip 25oC.

  

 

                              LT-EKO-001

                              ES ir ne ES
                              Žemės ūkis


   

Kiekis

3782

Charakteristikos

Sudėtis
be alergenų
be glitimo / be gliuteno

Jums taip pat gali patikti