Ekologiški Jasmine baltieji ryžiai 5kg (be glitimo)

23,00 EUR

Grynasis kiekis: 5kg

Sudėtinės dalys: ekologiški baltieji ryžiai Jasmine

Kilmės šalis: Kambodža

POPULIARŪS VISAME PASAULYJE. Ryžiai yra viena seniausių grūdinių kultūrų plačiai naudojamų šiandieninėje mityboje. Daugumoje rytų šalių ryžiai yra vienas pagrindinių maisto šaltinių.  Ne visi ryžiai yra vienodi. Jie skiriasi savo forma, spalva bei skoniu. 

GERŲJŲ ANGLIAVANDENIŲ ŠALTINIS. Angliavandeniai (krakmolas) iš ryžių pasisavinami iš lėto. Dėl ko valgydami patiekalus su ryžiais ilgiau jausite sotumo jausmą. Ryžiai nėra baltyminis maistas, bet juose esantys baltymai yra labai vertingi ir aukštos kokybės.

UNIVERSALUS PRODUKTAS. Šie baltieji ryžiai išsiskiria savo maloniu aromatu, kuris šiek tiek primena gėles, vaisius, riešutus. Jasmine ryžiai labiausiai tinka Azijos šalių patiekalams – pradedant plovu, baigiant kariu. Tailande šie ryžiai yra tradicinis garnyras, kuris tinka prie aštrių vištienos, žuvies, jūros gėrybių patiekalų. 

LABIAUSIAI VERTINAMI. Dėl savo maistinių savybių, panaudojimo universalumo ir skonio bei kvapo 2014, 2016-2018 metais būtent Jasmine rūšies ryžiai Pasaulinėje ryžių konferencijoje buvo pripažinti geriausiais. 2018m. laimėjo Jasmine ryžiai kilę iš Kambodžos, kuriuos ir galite įsigyti pas mus.

Vidutinė maistinė ir energinė vertė 100 g

Energinė vertė (kcal/kJ)

352/1478

Riebalai, g

0,0

   - iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių, g

0,0

Angliavandeniai, g

79,6

   - iš kurių: cukrų, g

0,0

Baltymai, g

7,4

Druska (NaCl), g

0,0

Paruošimo būdas: Ryžius kelis kartus perplaukite šaltu vandeniu, ir virkite apie 12 min.(1 dalis ryžių ir 2 dalys vandens), baigus virti dar 4-5 min. leisti pabrinkti.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, švarioje, gerai vėdinamoje patalpoje. 

  

 

                            LT-EKO-001

                            Ne ES žemės ūkis


  

#AKCIJA -perkant prekių už 30 Eur ir daugiau pristatymas NEMOKAMAS!

Kiekis

3867

Charakteristikos

Sudėtis
be glitimo