ATSINAUJINANČIOS ENERGIJOS IŠTEKLIŲ PANAUDOJIMAS GAMYBOJE
   2019-07-25 13:31:47
ATSINAUJINANČIOS ENERGIJOS IŠTEKLIŲ PANAUDOJIMAS GAMYBOJE

UAB “Ekofrisa” 2018 m. gegužės mėn. pradėjo įgyvendinti projektą “Naujų ir efektyvių AEI naudojančių energijos gamybos pajėgumų įrengimas”  UAB “Ekofrisa” gamybos procesuose”.

UAB “Ekofrisa” veiklos sritis – Įmonė gamina grikių, miežines, kvietines, perlines, žirnių kruopas. Kruopų gamybai reikalingą žaliavą įmonė perka iš Lietuvos ūkininkų, tai užtikrina aukščiausią kruopų kokybę. Net 82 proc. savo produkcijos UAB „Ekofrisa“ eksportuoja į įvairias pasaulio šalis: Latviją, Estiją, Vokietiją, Belgiją, Olandiją, Daniją, Prancūziją, Čekiją, Lenkiją, Graikiją, 
Ispaniją, Didžiąją Britaniją, Airiją, Izraelį, Australiją, JAV, Skandinavijos šalis.

Pagrindinis projekto tikslas – įdiegti įmonėje atsinaujinančius energijos išteklius naudojančius energijos gamybos pajėgumus, taip užtikrinant galimybę kurti ir gaminti naujus produktus ir paslaugas, didinti įmonės darbo našumą, pardavimus ir eksportą. Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga 2019 m. gruodžio mėn.

Projekto įgyvendinimas pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioritetą „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“.