Ekologiški Jasmine baltieji ryžiai 1kg (be glitimo)

5,00 EUR

Grynasis kiekis: 1kg

Sudėtinės dalys: ekologiški baltieji ryžiai Jasmine 100%

Kilmės šalis: Kambodža

POPULIARŪS VISAME PASAULYJE. Ryžiai yra viena seniausių grūdinių kultūrų plačiai naudojamų šiandieninėje mityboje. Daugumoje rytų šalių ryžiai yra vienas pagrindinių maisto šaltinių.  Ne visi ryžiai yra vienodi. Jie skiriasi savo forma, spalva bei skoniu.

GERŲJŲ ANGLIAVANDENIŲ ŠALTINIS. Angliavandeniai (krakmolas) iš ryžių pasisavinami iš lėto. Dėl ko valgydami patiekalus su ryžiais ilgiau jausite sotumo jausmą. Ryžiai nėra baltyminis maistas, bet juose esantys baltymai yra labai vertingi ir aukštos kokybės.

UNIVERSALUS PRODUKTAS. Šie baltieji ryžiai išsiskiria savo maloniu aromatu, kuris šiek tiek primena gėles, vaisius, riešutus. Jasmine ryžiai labiausiai tinka Azijos šalių patiekalams – pradedant plovu, baigiant kariu. Tailande šie ryžiai yra tradicinis garnyras, kuris tinka prie aštrių vištienos, žuvies, jūros gėrybių patiekalų. 

LABIAUSIAI VERTINAMI. Dėl savo maistinių savybių, panaudojimo universalumo ir skonio bei kvapo 2014, 2016-2018 metais būtent Jasmine rūšies ryžiai Pasaulinėje ryžių konferencijoje buvo pripažinti geriausiais. 2018m. laimėjo Jasmine ryžiai kilę iš Kambodžos, kuriuos ir galite įsigyti pas mus.

Vidutinė maistinė ir energinė vertė 100 g

Energinė vertė (kcal/kJ)

352/1478

Riebalai, g

0,0

   - iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių, g

0,0

Angliavandeniai, g

79,6

   - iš kurių: cukrų, g

0,0

Baltymai, g

7,4

Druska (NaCl), g

0,0

Paruošimo būdas: Ryžius kelis kartus perplaukite šaltu vandeniu, ir virkite apie 12 min.(1 dalis ryžių ir 2 dalys vandens), baigus virti dar 4-5 min. leisti pabrinkti

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, švarioje, gerai vėdinamoje patalpoje, kurios santykinė oro drėgmė ne didesnė kaip 65 %, temperatūra ne aukštesnė— kaip 22oC.

 

  

 

                            LT-EKO-001

                            Ne ES žemės ūkis


  

 

#AKCIJA -perkant prekių už 30 Eur ir daugiau pristatymas NEMOKAMAS!

Kiekis

3868

Charakteristikos

Sudėtis
be glitimo

Jums taip pat gali patikti