• Ekologiški lukštenti grikiai 25 kg

Ekologiški lukštenti (žali) grikiai 25kg (be glitimo)

82,50 EUR

Grynasis kiekis: 25kg

Sudėtis: ekologiški grikiai (neapdoroti termiškai)

Kilmės šalis: Lietuva

 

KUO YPATINGI GRIKIAI? Grikis laikomas vienu naudingiausių maistinių augalų žemėje. Jis turi daugiau mineralų nei dauguma kitų grudinių kultūrų. Grikiuose daug skaidulų, antioksidantų ir visos esminės amino rugštys.

GYVAS PRODUKTAS. Žalieji grikiai yra neapdirbti garu, todėl yra daigūs. Daiginant jo nauda padidėja daugybę kartų. Visa tai todėl, kad jie gyvi.

NAUDA ORGANIZMUI. Žaliųjų grikių daigai gydo, jaunina, padeda atsistatyti vidaus organams, padidina lytini potencialą, išvalo organizmo ląsteles, mažina patinimus, reguliuoja medžiagų apykaitą, suteikia organizmui jėgų. Pagal savo biologinę vertę, kokybę ir maistingumą, grikių baltymai prilygsta vištos kiaušinio baltymams – geriausiai subalansuotiems ir vertingiems. Pagal įsisavinimą – jie artimi ankštinių kultūrų produktų baltymams.

MINERALŲ IR VITAMINŲ GAUSA. Grikiuose yra daug vario, geležies, mangano, magnio, fosforo, vitaminų B3 ir B2, geležies, kalio, cinko, seleno ir pantoteno rūgšties.

ĮVAIRIAPUSIS PANAUDOJIMAS. Iš lukštentų grikių taip pat kaip ir iš skrudintų rudų galima virti košę, ruošti garnyrą prie mėsos ar žuvies. Šiuos grikius galima valgyti su medumi, dėti į salotas, daryti žaliuosius kokteilius.

SVEIKAS GAMINYS. Grikiuose esančios skaidulos išsiskiria per ilgą laika ir lyginant su kviečiais ar avižomis ilgesniam laikui suteikia sotumo jausmą. Grikiai turi žemesnį glikeminį indeksą dėl ko nesukelia didelių cukraus lygio kraujuje svyravymų.

TIESIAI IŠ GAMINTOJO. Pasirinkę mūsų produkciją galite neabejoti jos kokybe - mes dalyvaujame visame žaliavos tapimo kruopa procese. Kruopščiai atsirenkame ir patikriname ūkininkus ir ūkius su kuriais bendradarbiaujame. Gautą žaliavą apdirbame savoje gamykloje taip užtikrinant, kad ant Jūsų stalo patekusios kruopos būtų tik aukščiausios kokybės.

   

Vidutinė maistinė ir energinė vertė 100g (sauso produkto)

Energinė vertė (kcal/kJ)

353/1497

Riebalai, g

3,0

   - iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių, g

0,7

Angliavandeniai, g

68,8

   - iš kurių: cukrų, g

1,3

Baltymai, g

12,6

Druska (NaCl), g

0,0

   

Paruošimo būdas: Nuplaukite ir virkite 15-20 min.

Laikymo sąlygos:laikyti sausoje, švarioje, gerai vėdinamoje patalpoje. 

Gamintojas: UAB ,,Ekofrisa“, Plento g. 39, Naraukelio k., Prienų r.

 

 

           

      

                              LT-EKO-001

                             ES Žemės ūkis

 

 

<p class="MsoN

Kiekis

1219

Charakteristikos

Sudėtis
be glitimo

Jums taip pat gali patikti