Ekologiški grikių miltai 400 g.
  • Ekologiški grikių miltai 400 g.
  • Ekologiški grikių miltai 400 g.
  • Ekologiški grikių miltai 400 g.
  • Lietiniai su ekologiškų grikių miltais.

Ekologiški grikių miltai 400g (be glitimo)

2,09 EUR

Grynasis kiekis: 400g

Sudėtis: ekologiški grikiai (neapdoroti termiškai)

Kilmės šalis: Lietuva

   

KUO YPATINGI GRIKIAI? Grikis laikomas vienu naudingiausių maistinių augalų žemėje. Jis turi daugiau mineralų nei dauguma kitų grudinių kultūrų. Grikiuose daug skaidulų, antioksidantų ir visos esminės amino rugštys.

NAUDA ORGANIZMUI. Žalieji grikiai yra labai sveikas ir maistingas produktas. Pagal savo biologinę vertę, kokybę ir maistingumą, grikių baltymai prilygsta vištos kiaušinio baltymams – geriausiai subalansuotiems ir vertingiems. Pagal įsisavinimą – jie artimi ankštinių kultūrų produktų baltymams.

MINERALŲ IR VITAMINŲ GAUSA. Grikiuose yra daug vario, geležies, mangano, magnio, fosforo, vitaminų B3 ir B2, geležies, kalio, cinko, seleno ir pantoteno rūgšties.

ĮVAIRIAPUSIS PANAUDOJIMAS. Naudokite lukštentų grikių miltus kaip ir visus kitus įprastus miltus. Jie yra maistingi, nesunkiai virškinami, malonaus skonio. Tinkami naudoti įvairiems kepiniams ir makaronams. Kad praturtintumėte savo gaminamus gaminius dalį įprastų miltų pakeiskite grikių miltais. Taip suteiksite gaminiams daugiau vitaminų, mineralinių medžiagų, baltymų. Grikių blynai - labai populiarus patiekalas Prancūzijoje, o Italijoje iš grikių miltų gaminami tradiciniai Pizzoccheri makaronai.

SVEIKAS GAMINYS. Grikiuose esančios skaidulos išsiskiria per ilgą laika ir lyginant su kviečiais ar avižomis ilgesniam laikui suteikia sotumo jausmą. Grikiai turi žemesnį glikeminį indeksą dėl ko nesukelia didelių cukraus lygio kraujuje svyravymų.

TIESIAI IŠ GAMINTOJO. Pasirinkę mūsų produkciją galite neabejoti jos kokybe - mes dalyvaujame visame žaliavos tapimo kruopa procese. Kruopščiai atsirenkame ir patikriname ūkininkus ir ūkius su kuriais bendradarbiaujame. Gautą žaliavą apdirbame savoje gamykloje taip užtikrinant, kad ant Jūsų stalo patekusios kruopos būtų tik aukščiausios kokybės

Vidutinė maistinė ir energinė vertė 100 g (sauso produkto)

Energinė vertė (kcal/kJ)

353/1497

Riebalai, g

3,0

   - iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių, g

0,7

Angliavandeniai, g

68,8

   - iš kurių: cukrų, g

1,3

Baltymai, g

12,6

Druska (NaCl), g

0,0

  

Paruošimo būdas: naudokite grikių miltus vietoje įprastų miltų ar vietoje dalies įprastų miltų. Tinka pyragams, sausainiams, blynams, makaronams ir kokteiliams.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, švarioje, gerai vėdinamoje patalpoje. 

Gamintojas: UAB ,,Ekofrisa“, Plento g. 39, Naraukelio k., Prienų r.

           

      

                              LT-EKO-001

                             ES Žemės ūkis

 

#AKCIJA - perkant prekių už 30 Eur ir daugiau pristatymas NEMOKAMAS!

Kiekis

2417

Jums taip pat gali patikti