Manų kruopos 500g

0,75 EUR

Svoris 500g

Sudėtis: 100% kviečiai.

PANAUDOJIMO UNIVERSALUMAS. Manų kruopas galite panaudoti labai įvairiai: daryti košes, dėti į sriubas, troškinius. Manų kruopas taip pat galite dėti į tešlą skirtą makaronams ar picos padui gaminti. Pyraguose - manų kruopos labai populiarus ingredientas.

VITAMINAI IR MINERALAI. Manų kruopos gaunamos iš kviečių grūdų. Manų kruopos gaminamos iš vidinės grūdo dalies, kurioje susikaupusios pagrindinės sudėtinės grūdo maistinės medžiagos. Ši grūdo dalis dar vadinama grūdo branduoliu ir ji sudaro apie 80 proc. viso grūdo. Manuose yra daug mineralinių medžiagų, reikalingų žmogaus organizmui: kalio, kalcio, magnio, geležies, natrio, fosforo, taip pat gyvybiškai svarbių vitaminų B1 ir B2, PP.

MAISTINGAS IR LENGVAI VIRŠKINAMAS PRODUKTAS. Manų kruopos yra maistingos, jose daug lengvai virškinamo krakmolo. Kvietinė košė greitai išverda, ji neapsunkins skrandžio bei tiks tiek mažiesiems valgytojams, tiek senjorams. Skystą manų košę gydytojai dažnai skiria suaugusiems, sergantiems skrandžio ir žarnyno trakto ligomis, manų košė skiriama po skrandžio bei žarnyno operacijų.

   

Vidutinė maistinė ir energinė vertė 100 g

Energinė vertė (kcal/kJ)

331/1403

Riebalai, g

1,0

   - iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių, g

0,2

Angliavandeniai, g

68,0

   - iš kurių: cukrų, g

0,3

Baltymai, g

10,3

Druska (NaCl), g

0,0

  

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, švarioje, gerai vėdinamoje patalpoje, kurių santykinė oro drėgmė ne didesnė kaip 65 %, temperatūra ne didesnė kaip 22 C.

     

Kviečiai:

  

  

#AKCIJA - perkant prekių už 30 Eur ir daugiau pristatymas - NEMOKAMAS!

Kiekis

3774

Jums taip pat gali patikti