Grikių dribsniai 3kg

8,95 EUR

Grynasis kiekis: 3kg

Sudėtis:  grikiai (apdoroti terminiu būdu)

Kilmės šalis: Lietuva

     

KUO YPATINGI GRIKIAI? Grikis laikomas vienu naudingiausių maistinių augalų žemėje. Jis turi daugiau mineralų nei dauguma kitų grudinių kultūrų. Grikiuose daug skaidulų, antioksidantų ir visos esminės amino rugštys.

MINERALŲ IR VITAMINŲ GAUSA. Grikiuose yra daug vario, geležies, mangano, magnio, fosforo, vitaminų B3 ir B2, geležies, kalio, cinko, seleno ir pantoteno rūgšties.

UNIVERSALUS PRODUKTAS. Grikius galite panaudoti labai universaliai: valgyti košę, paruošti garnyrą, naudoti juos kotletukams kepti. Dėkite į sriubą, naudokite salotoms gardinti.

SVEIKAS UŽKANDIS. Grikiuose esančios skaidulos išsiskiria per ilgą laika ir lyginant su kviečiais ar avižomis ilgesniam laikui suteikia sotumo jausmą. Grikiai turi žemesnį glikeminį indeksą dėl ko nesukelia didelių cukraus lygio kraujuje svyravymų.

TIESIAI IŠ GAMINTOJO. Pasirinkę mūsų produkciją galite neabejoti jos kokybe - mes dalyvaujame visame žaliavos tapimo kruopa procese. Kruopščiai atsirenkame ir patikriname ūkininkus ir ūkius su kuriais bendradarbiaujame. Gautą žaliavą apdirbame savoje gamykloje taip užtikrinant, kad ant Jūsų stalo patekusios kruopos būtų tik aukščiausios kokybės.

 

Vidutinė maistinė ir energinė vertė 100 g

Energinė vertė (kcal/kJ)

362/1533

Riebalai, g

2,9

   - iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių, g

0,6

Angliavandeniai, g

76,0

   - iš kurių: cukrų, g

2,0

Baltymai, g

13,2

Druska (NaCl), g

0,0

 

Paruošimo būdas: Nuplovus virkite apie 3-5 min. arba užpilkite verdančiu vandeniu ir uždenkite. Taip palaikykite kelias minutes.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, švarioje, gerai vėdinamoje patalpoje. 

Gamintojas: UAB ,,Ekofrisa“, Plento g. 39, Naraukelio k., Prienų r.

    

#AKCIJA - perkant prekių už 30 Eur ir daugiau pristatymas NEMOKAMAS!

Kiekis

4066

Jums taip pat gali patikti