Kukurūzų kruopos 500g

0,75 EUR

Smulkios

Svoris 500g

Sudėtis: 100% kukurūzai

 

VITAMINAI IR MINERALAI. Kukurūzai - vertinga daržovė. Juose yra angliavandenių, baltymų, riebalų, vitaminų A ir C, taip pat kalio, fosforo, kalcio, geležies. Kukurūzai yra puikus seleno šaltinis, ši daržovė stabdo senėjimo procesus. Kukurūzų košę galima maišyti su medumi ir valgyti sergant įvairiomis virškinamojo trakto ligomis.

PANAUDOJIMO UNIVERSALUMAS. Iš kukurūzų kruopų verdama košė, kepami apkepai, paplotėliai, pyragai. Kukurūzų kruopas galite naudoti kaip garnyrą prie mėsos ar sojos patiekalų, taip pat gardinti salotas. Išvirtas kukurūzų kruopas galite maišyti su medumi ir valgyti sergant įvairiomis virškinamojo trakto ligomis.

MAISTINGAS IR LENGVAI VIRŠKINAMAS PRODUKTAS. Kukurūzų kruopos yra maistingos ir lengvai virškinamos. Kukurūzų košė neapsunkins skrandžio, ji tiks senjorams bei mažiesiems valgytojams.

TIESIAI IŠ GAMINTOJO. Pasirinkę mūsų produkciją galite neabejoti jos kokybe - mes dalyvaujame visame žaliavos tapimo kruopa procese.

 

Vidutinė maistinė ir energinė vertė 100 g

Energinė vertė (kcal/kJ)

371/1550

Riebalai, g

1,2

   - iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių, g

0,2

Angliavandeniai, g

79,6

   - iš kurių: cukrų, g

0,6

Baltymai, g

8,8

Druska (NaCl), g

0,0

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, švarioje, gerai vėdinamoje patalpoje, kurios santykinė oro drėgmė ne didesnė kaip 65 %, temperatūra ne aukštesnė kaip 22oC.


Kukurūzai:

#AKCIJA - perkant prekių už 30 Eur ir daugiau pristatymas NEMOKAMAS!

Kiekis

3772

Charakteristikos

Sudėtis
galimi glitimo pėdsakai

Jums taip pat gali patikti